REFERENCE

Irena – učitelka na ZŠ
Vyučuji výtvarnou výchovu na základní škole a na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou jsem šla, abych se zdokonalila v kresbě. S kurzem jsem byla velmi spokojená. Už jsem navštívila hodně kurzů, ale na tomto kurzu jsem se naučila asi nejvíce a konečně už vím, jak se správně kreslí oko. Přístup lektorky byl velmi profesionální a hodně se nám věnovala. Když jsem ukázala svůj obrázek doma a svým přátelům, nemohli uvěřili tomu, že jsem ho namalovala já. Kurz mě tak nadchnul, že jsem se přihlásila na další.

Ilona Grimová – Regina
Ráda bych vyjádřila svoji spokojenost a nadšení z Kurzu kreslení pravou hemisférou, zejména pak z profesionálního přístupu a kvalitního předávání informací paní lektorky Mgr. Valouškové, což bylo bezesporu znát na všech výtvorech účastníků. Rozhodně doporučuji všem, kteří by se chtěli naučit něco nového a zjistit své skryté dovednosti. Atmosféra kurzu byla skvělá a poklidná, prostředí a dostupnost prostor taktéž.

Jitka – historik
Vřele doporučuji všem. Člověk se nejen uvolní, ale pozná i netušené možnosti. Myslím, že všichni byli spokojeni se svou prací a zvedlo se sebevědomí i těm, kteří se domnívali, že kreslit neumí.

Libor – programátor
O kurzu kreslení jsem se dozvěděl už před dvěma roky od mé kamarádky, která mi o tom vyprávěla a své kresby i ukázala, ale nevěřil jsem, že bych i já mohl něco takové někdy namalovat, protože naposledy jsem kreslil na základní škole a moje výtvory nebyly zrovna na výstavu . Vždycky jsem si myslel, že ke kreslení člověk potřebuje talent. No a nyní se mi naskytla příležitost tento kurz vyzkoušet a tak jsem si řekl, proč ne. A jsem moc rád, že jsem na kurz šel, protože jsem sám nevěřil, co všechno může namalovat člověk, který se kreslení nevěnuje. A teď už vím, že ke kreslení talent určitě nepotřebujete, stačí jen prolomit první zábrany nejistoty a chuť kreslit. Bylo to skvělé a určitě si vyberu ještě nějaký další kurz! Zkuste to i Vy!

Drahomíra
Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou naprosto předčil moje očekávání. Paní lektorka byla velmi pečlivá a hodně se nám věnovala. Naučila nás vše potřebné k tomu, abychom byli schopni nakreslit velmi zdařilé portréty. Doporučuji všem zájemcům o kresbu.